Lokalizuj

System rejestruje prędkość każdego z pojazdów oraz archiwizuje te dane na serwerze. Dzięki temu mamy bieżący podgląd na osiągane prędkości.
Rejestrowana jest również prędkość średnia oraz maksymalna.

Dla każdego z pojazdów możemy określić próg prędkości po przekroczeniu którego zostaniemy poinformowani wiadomością na tablicy alarmowej lub w postaci wiadomości sms (w zależności od konfiguracji).

Aplikacja pozwala na analizowanie osiąganych prędkości poprzez wykres, który jest wyświetlany na żądanie użytkownika dla dowolnie wybranej trasy zarchiwizowanej na serwerze. Dzięki nieograniczonej ilości danych archiwizowanych możemy odtworzyć każdą trasę wykonaną w przeszłości.
Oprócz wykresu analizującego dynamikę jazdy wybranego pojazdu możemy również ustalać prędkości na danych odcinkach trasy w formie graficznej na mapie a dzięki specjalnemu suwakowi jest możliwość wybrania zakresu prędkości, który będzie filtrował odcinki według naszych wytycznych.

Analiza dynamiki jazdy pozwala na praktyczne obrazowanie intensywności eksploatacji pojazdu. Dzięki temu możliwe jest ukrócenie tego procederu i reakcja.

Intensywna eksploatacja prowadzi do szybszego zużywania się części zamiennych, częstszych napraw serwisowych co podnosi koszty utrzymania pojazdu i skraca „żywotność drogową pojazdu”.