O systemie

Lokalizuj.com  to nowoczesny system monitorowania pojazdów z wykorzystaniem  globalnego systemu GPS oraz sieci  operatorów GSM.

Nadajnik w pojeździe  podczas jazdy zbiera informacje, które następnie przesyła na  serwer.

Informacje te są przesyłane na serwer za pomocą  transmisji GPRS, gdzie są przetwarzane i dostępne dla klienta po zalogowaniu.

Klient za pomocą osobistych danych dokonuje logowania na serwerze, gdzie ma dostęp do szeregu funkcjonalności oraz bieżącego podglądu pojazdów. Wszelkie trasy archiwalne są również dostępne na serwerze, stąd nie ma konieczności ciągłych logowań. W dowolnym momencie jest możliwość analizy tras archiwalnych.

Dzięki wdrożonej usłudze monitoringu możemy na bieżąco analizować sytuację pojazdów Oprócz podstawowych funkcji związanych z lokalizacją właściciel ma możliwość monitorowania stanów alarmowych mających znaczenie w zależności od specyfiki pracy pojazdu czy firmy.

Dzięki usłudze monitorowania można znacząco podnieść jakość pracy i wyeliminować wszelkie nadużycia. – Aplikacja jest bardzo rozbudowana a zarazem intuicyjna w obsłudze. Wszelkie informacje gromadzone na serwerze można generować w raportach jednorazowych, bądź cyklicznych dostarczanych na wybrane adresy e-mail.

Facebook


Wypełnij:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Chcesz ofertę i dostęp do aplikacji? [x]