system monitorowania pojazdów

System monitorowania pojazdów

Klientami firmy są przewoźnicy, firmy transportowe, budowlane, agencje ochrony i osoby prywatne. Oferowany system monitorowania pojazdów ma za zadanie obniżyć koszty utrzymania floty oraz zwiększyć wydajność pracy pracowników. System monitorowania pojazdów zwiększa wydajność zarządzania pojazdami przez przewoźnika, zwiększa bezpieczeństwo towarów i pracowników oraz redukuje nieautoryzowane przebiegi i zużycie paliwa.

System monitorowania pojazdów

System monitorowania pojazdów polega na ustalaniu dokładnej lokalizacji pojazdu, monitorowaniu trasy przejazdu i postoju, monitoruje prędkość z jaką porusza się dany pojazd oraz ustala jego zużycie paliwa.
Monitorowanie pojazdów to istotna kwestia dla każdej firmy która zajmuję się transportem lub posiada bogatą flotę samochodów. System monitorowania pojazdów pozwala bowiem na znaczne oszczędności i lepszą kontrole używanego mienia. Jeśli jeszcze w Twojej firmie nie istnieje system monitorowania pojazdów to chętnie go dla Ciebie wprowadzimy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i w ciągu tych lat obsłużyliśmy i tym samym zadowoliliśmy wielu klientów. Posiadamy konkurencyjne ceny, profesjonalny sprzęt i specjalistów najwyższej klasy o czym możesz się samemu przekonać korzystając z naszych usług.

Facebook


Wypełnij:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Chcesz ofertę i dostęp do aplikacji? [x]